» Úvod» Soutěžní kategorie» Pravidla soutěže
» Jak se zúčastnit?» Porota a výhry» Registrační formulářZúčastněte se mezinárodní soutěže Nemetschek Structural User Contest 2013


Nemetschek Structural Group by Vás ráda pozvala k účasti v dalším ročníku Nemetschek Structural User Contest 2013.

Chcete svou společnost zviditelnit na domácím a zahraničním trhu? Přihlaste své projekty do soutěže Nemetschek Structural User Contest určené všem zákazníkům skupiny Nemetschek Structural Group, tedy uživatelům programů od společností Nemetschek Scia, Nemetschek Allplan, Nemetschek Engineering (pre-cast), Delft Geosystems, Nemetschek Frilo a Glaser.

Mezinárodní porota soutěže bude volit vítěze v celkem pěti kategoriích. Nejen vítězné projekty budou po skončení soutěže uveřejněny v publikaci Nemetschek Structural User Contest Book a budou prezentovány formou dalších marketingových akcí. Dostanou se tak k vašim potenciálním zákazníkům a obchodním partnerům.

Své projekty můžete přihlašovat od 1. ledna 2013 do 31. března 2013.

Pokud byste měli zájem o výtisk knihy Nemetschek Engineering User Contest Book z předchozího ročníku (2011), rádi vám jej bezplatně zašleme. Prolistovat si ji můžete také jako PDF nebo online knihu na našich stránkách.

» Objednejte si knihu zdarma nebo si stáhněte PDF verzi...

Výhody soutěže


 • Národní a mezinárodní pozornost pro vaši společnost
 • Pozornost mezinárodního tisku věnovaná výhercům a nominovaným soutěže
 • Marketingová propagace zajištěná skupinou Nemetschek Structural Group
 • Uveřejnění projektu v knize Nemetschek Structural Contest Book (v nákladu 5 000 výtisků)
 • Okolo 50 000 čtenářů této knihy z řad odborníků ve stavebnictví
 • Vaše služby budou registrovat potenciální zákazníci
 • Výhry v celkové hodnotě 9 000 eur (1 500 eur pro vítěze každé kategorie + zvláštní cena poroty)


Chcete přihlásit svůj projekt? Je to snadné


Pomocí šablon (ve formátu .doc) a speciálně vytvořeného internetového formuláře snadno vyplníte a odešlete veškeré potřebné údaje o vašem projektu včetně příloh (obrázků, screenshotů, dalších souborů…). Do soutěže je možné přihlásit jak již realizované projekty, tak projekty ve výstavbě s dokončenou dokumentací. Podmínkou účasti je zpracovat projekt pomocí alespoň jednoho z následujících softwarových nástrojů: Allplan Engineering, Allplan Precast, Allplan TIM, Frilo Statics, Glaser -isb cad-, Scia Engineer a Scia Steel.

Informace o projektech přijímáme v různých jazycích (angličtině, češtině, slovenštině, němčině, francouzštině, holandštině nebo portugalštině). Z důvodu, že jde o typ mezinárodní soutěže, doporučujeme projekt zpracovat v angličtině a zajistit si tak, že se dostane ke všem účastníkům.

» Více informací naleznete v sekci „Jak se zúčastnit"...


Registrace je rychlá a snadná


 • Šablona pro profesionální prezentaci
 • Online registrace
 • Výběr z více jazyků
 • Online nápověda

» Registrace je rychlá a snadná

Odkazy v horní části vás zavedou na stránky s informacemi o pravidlech soutěže, pokynech pro účastníky, soutěžních kategoriích a cenách pro vítěze.


Kontaktní údaje


Máte-li nějaké další dotazy nebo potřebujete pomoci s přípravou informací o vašem projektu, obraťte se prosím na níže uvedené kontakty:


Přejeme vám mnoho úspěchu v soutěži.
Pro Nemetschek Structural Group:
Nemetschek Scia nv - Industrieweg 1007 - B-3540 Herk-de-Stad
Tel: +32 13 55 17 75 - Fax: +32 13 55 41 75
Kontaktní údaje na členy Nemetschek Structural Group

Copyright © 2012 - 2013