» Úvod» Súťažné kategórie» Pravidlá súťaže
» Ako sa zúčastniť?» Porota a ceny pre víťazov» Registračný formulárStaňte sa účastníkom súťaže Nemetschek Structural User Contest 2013; Inspirations in Engineering


Nemetschek Structural Group Vás srdečne pozýva zúčastniť sa ďalšieho ročníka súťaže Nemetschek Structural User Contest 2013.

Radi by ste upútali národnú a medzinárodnú pozornosť na Vašu spoločnosť a na jej projekty ?

Potom by ste nám mali zaslať Vaše projekty a zúčastniť sa aktuálneho ôsmeho ročníka súťaže Nemetschek Structural User Contest, ktorá je určená pre všetkých zákazníkov Nemetschek Structural Group: Nemetschek Scia, Nemetschek Allplan, Nemetschek Engineering, Nemetschek Frilo a Glaser.

Projekty budú hodnotené medzinárodnou porotou v piatich kategóriách a budú uverejnené v publikácii „Inspirations in Engineering“ User Contest Book 2013“. Nominované a víťazné projekty budú prezentované širokému publiku pomocou odbornej tlače a marketingových aktivít. Prínosom pre Vaše inžinierske služby bude ich prezentácia veľkému počtu potenciálnych klientov a obchodných partnerov.

Súťaž sa začína 1. januára a končí 31. marca 2013.

Ak ste neobdržali predchádzajúcu publikáciu Nemetschek Engineering User Contest 2011, radi Vám na požiadanie zašleme bezplatne jej kópiu. Taktiež si ju môžete stiahnuť vo formáte PDF, alebo môžete listovať priamo v publikácií online.


» Požiadajte o Vašu bezplatnú publikáciu tu... alebo si stiahnite PDF verziu.

Čo získate, ak sa zúčastníte?


 • Národnú a medzinárodnú pozornosť venovanú Vašej spoločnosti
 • Celosvetovú publicitu pre víťazov a nominantov na víťazov súťaže 2013
 • Rozsiahly marketing spoločnosťou Nemetschek Structural Group
 • Uverejnenie Vášho projektu v publikácii „Inspirations in Engineering“ (5 000 výtlačkov)
 • Približne 50 000 čitateľov súťažnej publikácie z oblasti stavebníctva
 • Potencionálnych klientov pre Vaše služby
 • Peňažné výhry celkom 9.000 Eur (1.500 Eur v každej kategórii + Cena poroty)


Je jednoduché zúčastniť sa


Aby sme Vám uľahčili prezentáciu Vašej spoločnosti a Vášho projektu pripravili sme pre Vás šablóny vo Worde. Tieto dokumenty spolu so softwarovými súbormi obrázkami, snímkami z obrazovky (screenshots), atď. Môžu byť jednoducho zaslané cez online upload systém.

Súťaž je určená pre dokončené alebo práve realizované projekty s vyhotovenou dokumentáciou. Povolený súťažný software je: Allplan Vystužovanie, Allplan Prefa, TIM, Frilo Statics, Glaser -isb cad-, Scia Engineer a Scia Steel.

Projekty môžete predkladať v angličtine, nemčine, francúzštine, holandštine, portugalštine, slovenčine alebo češtine. Odporúčame však použitie anglického jazyka, ktorý Vám prinesie vyššiu medzinárodnú pozornosť.

» Ako sa zúčastniť...

Zúčastniť sa je jednoduché


 • Naše jednoduché Word šablóny Vám pomôžu prezentovať Vašu spoločnosť a Váš projekt
 • Jednoduchá online účasť a systém upload,
 • Informácie o projekte môžu byť vo Vašom jazyku
 • Pomoc a podpora pri vytváraní Vašej dokumentácie

S minimálnym úsilím môžete získať maximálnu prezentáciu. » Zaregistrujte sa teraz!

Sledujte odkazy v hornej časti tejto stránky pre doplnkové informácie o kategóriách, cenách, súťažných pravidlách a účasti.


Kontaktné údaje


Váš obchodný zástupca alebo ktokoľvek z nasledujúcich osôb Vám rád pomôže, ak budete mať akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc pri príprave Vašich projektov. Nemetschek Scia bude pôsobiť ako koordinátor pre všetky zúčastnené spoločnosti:


Želáme Vám veľa úspechov s Vašim projektom!
Pro the Nemetschek Structural Group:
Nemetschek Scia nv - Industrieweg 1007 - B-3540 Herk-de-Stad
Tel: +32 13 55 17 75 - Fax: +32 13 55 41 75
Contact details of the Nemetschek Structural Group members

Copyright © 2012 - 2013